WhatsApp Kanallar'da en çok takipçiye sahip Türk takımları belli oldu

WhatsApp, geçtiğimiz günlerde kanallar özelliğinin Türkiye'ninde içinde bulunduğu 150 ülkede kullanıma açtığını duyurmuştu. Bu gelişmelerin ardından Türk takımları kendi WhatsApp kanallarını kurdu. İşte Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un WhatsApp kanallarındaki takipçi sayısı.WhatsApp, Kanallar özelliğinin Türkiye'de kullanıma sunulduğunu duyurdu. Bu duyurunun ardından Türk takımları WhatsApp kanallarını kurdu. İşte 4 büyüklerin WhatsApp Kanallar'da takipçi sayıları;98 BİN TAKİPÇİ176 BİN TAKİPÇİ662 BİN TAKİPÇİ907 BİN TAKİPÇİÖte yandan Real Madrid, 8.5 milyon takipçi sayısıyla WhatsApp kanallarda dünya üzerinde en çok takipçiye sahip spor kulübü konumunda.

WhatsApp Kanallar'da en çok takipçiye sahip Türk takımları belli oldu
WhatsApp Kanallar'da en çok takipçiye sahip Türk takımları belli oldu

WhatsApp, geçtiğimiz günlerde kanallar özelliğinin Türkiye'ninde içinde bulunduğu 150 ülkede kullanıma açtığını duyurmuştu. Bu gelişmelerin ardından Türk takımları kendi WhatsApp kanallarını kurdu. İşte Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un WhatsApp kanallarındaki takipçi sayısı.

WhatsApp, Kanallar özelliğinin Türkiye'de kullanıma sunulduğunu duyurdu. Bu duyurunun ardından Türk takımları WhatsApp kanallarını kurdu. İşte 4 büyüklerin WhatsApp Kanallar'da takipçi sayıları;
98 BİN TAKİPÇİ
176 BİN TAKİPÇİ
662 BİN TAKİPÇİ
907 BİN TAKİPÇİ
Öte yandan Real Madrid, 8.5 milyon takipçi sayısıyla WhatsApp kanallarda dünya üzerinde en çok takipçiye sahip spor kulübü konumunda.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow