Galatasaray'dan çifte transfer

Galatasaray, Tottenham forması giyen orta saha oyuncusu Tanguy Ndombele ve stoper Davinson Sanchez ile anlaşma sağladı.Galatasaray Kulübü, Fransız futbolcu Tanguy Ndombele'yi satın alma opsiyonuyla transfer ettiğini duyurdu. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, profesyonel futbolcu Tanguy Ndombele ve kulübü Tottenham Hotspur ile, oyuncunun 2023-2024 sezonu için satın alma opsiyonlu bedelsiz geçici transferi konusunda anlaşmaya varıldığı bildirildi. Futbolcunun transfer bedelinin 15 milyon euro olduğu ve 2025 yılından başlamak üzere 5 sezona yayılmış eşit taksitlerle ödenmesi konusunda anlaşıldığı bilgisine de yer verilen açıklamada, futbolcuya 2023-2024 sezonu için net 3 milyon 136 bin euro sezonluk ücret ödeneceği kaydedildi. DAVINSON SANCHEZ İLE 4+1 SEZONLUK ANLAŞMASarı kırmızılı kulüp, Ndombele'nin ardından Kolombiyalı futbolcu Davinson Sanchez'i de resmen açıkladı.Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Davinson Sanchez ve kulübü Tottenham Hotspur ile oyuncunun transfe

Galatasaray'dan çifte transfer
Galatasaray'dan çifte transfer

Galatasaray, Tottenham forması giyen orta saha oyuncusu Tanguy Ndombele ve stoper Davinson Sanchez ile anlaşma sağladı.

Galatasaray Kulübü, Fransız futbolcu Tanguy Ndombele'yi satın alma opsiyonuyla transfer ettiğini duyurdu. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, profesyonel futbolcu Tanguy Ndombele ve kulübü Tottenham Hotspur ile, oyuncunun 2023-2024 sezonu için satın alma opsiyonlu bedelsiz geçici transferi konusunda anlaşmaya varıldığı bildirildi. Futbolcunun transfer bedelinin 15 milyon euro olduğu ve 2025 yılından başlamak üzere 5 sezona yayılmış eşit taksitlerle ödenmesi konusunda anlaşıldığı bilgisine de yer verilen açıklamada, futbolcuya 2023-2024 sezonu için net 3 milyon 136 bin euro sezonluk ücret ödeneceği kaydedildi.

DAVINSON SANCHEZ İLE 4+1 SEZONLUK ANLAŞMA

Sarı kırmızılı kulüp, Ndombele'nin ardından Kolombiyalı futbolcu Davinson Sanchez'i de resmen açıkladı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Davinson Sanchez ve kulübü Tottenham Hotspur ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varıldığı belirtildi. Söz konusu anlaşmaya göre, futbolcunun eski kulübüne, 5 sezona yayılmış eşit taksitlerle 9 milyon 500 bin euro transfer bedeli ödeneceği ve futbolcu ile 2023-2024 sezonundan başlayarak 4+1 sezon için anlaşıldığı kaydedildi. 27 yaşındaki savunma oyuncusuna her yıl için net 3 milyon 200 bin euro sezonluk ücret ödeneceği de açıklamada yer aldı.

Öte yandan DHA'nın haberine göre Galatasaray'ın transferini bitirdiği Davinson Sanchez, milli aradan sonra İstanbul'a gelip takıma katılacak.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow