Dimitris Itoudis, Yunanistan Milli Takımı'ndan ayrıldı

Fenerbahçe Beko'nun başantrenörü Dimitris Itoudis'in Yunanistan Milli Takım görevinden alındığı açıklandı. Yunanistan Basketbol Federasyonu, milli takımın birinci öncelik olması gerektiği için bu kararı aldığını belirtti.Yunanistan Milli Basketbol Takımı, FIBA Dünya Kupası'ndaki 15. sıra sonrasında başantrenör Dimitris Itoudis ile yollarını ayırdı. Aynı zamanda Fenerbahçe Beko'yu da çalıştıran Itoudis, 2022 EuroBasket'te Yunanistan Milli Takımı'nın başında bulunmuştu. Itoudis'in görevden alınma kararı, 2024 Olimpiyat Elemeleri öncesinde alındı.Yunanistan Basketbol Federasyonu yaptığı açıklamada, milli takımın birinci öncelik olduğunu ve bu nedenle bir değişikliğin zorunlu hale geldiğini belirtti.Federasyon, Yunan antrenöre milli takıma olan hizmetleri ve her zaman milli takıma destek olma sözü için teşekkür etti.

Dimitris Itoudis, Yunanistan Milli Takımı'ndan ayrıldı
Dimitris Itoudis, Yunanistan Milli Takımı'ndan ayrıldı

Fenerbahçe Beko'nun başantrenörü Dimitris Itoudis'in Yunanistan Milli Takım görevinden alındığı açıklandı. Yunanistan Basketbol Federasyonu, milli takımın birinci öncelik olması gerektiği için bu kararı aldığını belirtti.

Yunanistan Milli Basketbol Takımı, FIBA Dünya Kupası'ndaki 15. sıra sonrasında başantrenör Dimitris Itoudis ile yollarını ayırdı. Aynı zamanda Fenerbahçe Beko'yu da çalıştıran Itoudis, 2022 EuroBasket'te Yunanistan Milli Takımı'nın başında bulunmuştu. Itoudis'in görevden alınma kararı, 2024 Olimpiyat Elemeleri öncesinde alındı.

Yunanistan Basketbol Federasyonu yaptığı açıklamada, milli takımın birinci öncelik olduğunu ve bu nedenle bir değişikliğin zorunlu hale geldiğini belirtti.

Federasyon, Yunan antrenöre milli takıma olan hizmetleri ve her zaman milli takıma destek olma sözü için teşekkür etti.

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow